Půjčovna lodí Dyje

 

Vážení návštěvníci k zapůjčení Vám nabízíme tyto čluny

 

Gumotex Scout Standart /4 osoby/

pujcovna clunu Scout Dyje

Nafukovací kanoe Gumotex Scout Standart je nejlepší rodinná kanoe. Gumotex SCOUT je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela novodobé konstrukce. Hlavními přednostmi jsou komfortní výbava, obrovsky vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě (do WW3). To vše ocení jak dobrodruzi při dlouhých cestách s bagáži, tak lovci adrenalinu v peřejích i rodiny s dětmi při poklidných vyjížďkách. Kanoe SCOUT přináší jedinečný a inovativní systém výztuh T-BONES, který zajišťuje vynikající prostorovou pevnost lodi a činí jízdní vlastnosti lodi srovnatelné s lodí pevnou. Volitelné nastaveni tuhosti celého systému lze navíc uzpůsobit požadavkům paddlerů.

Technické údaje:
Délka (cm) 445
Šířka (cm) 95
Hmotnost (kg) 25
Max. nosnost (kg) 450

Cena 750,-  Kč / den (v ceně zapůjčení jsou 4 pádla, 4 vesty a nafouknutí člunu)

 

 

Raft Ontario /6 osob/

pujcovna clunu Raft Dyje

Raft Ontario je šestimístný člun vhodný pro vícedenní putování po řece s celou rodinou nebo přáteli a plnou bagáží. Tento člun svým tvarem a rozměry nejvíc připomíná Colorado, avšak Ontario je jeho suchou verzí s uzavřenou zádí. Díky svému tvaru je tato loď i na vzdory své velikosti dostatečně rychlá a snadno ovladatelná. Lehce zvednutá příď krytá palubou z pevného Nitrilonu zabraňuje vniknutí vody do lodi při průjezdu peřejemi nebo sjezdu menších jezů na řekách do stupně obtížnosti WW2.
Gumotex Ontario 450 S je delší verzí osvědčeného ONTARIA 420, vybavenou navíc samovylévacím dnem. V novém ONTARIU 450 S je více místa na bagáž a vy se tak můžete vydat na putování po řekách s celou rodinou, kde Vás člun překvapí svojí rychlostí. Jedná se o nejrychlejší vícemístný člun z produkce GUMOTEX! Pro aktivní vodáky je skvělou volbou do peřejí, bez potíží zvládá divokou vodu do obtížnosti WW 3 a vyniká svojí obratností. Zde oceníte i jeho samovylévací dno vybavené otvory se zpětnými klapkami. Voda, která se dostane do člunu sama odtéká otvory v zádi a zpětné klapky vylepšují jízdní vlastnosti člunu. ONTARIO 450 S je univerzální moderní raft pro všechny.

 

Technické údaje:
Délka (cm) 450
Šířka (cm) 157
Hmotnost (kg) 30
Max. nosnost (kg) 630

Cena 1000,- Kč / den (v ceně zapůjčení je 6 pádel, 6 vest a nafouknutí člunu)

 

Gumotex Pálava /2+1 osoby/

palava

PALAVA je oblíbená univerzální nafukovací kánoe, vhodná pro vodní turistiku až po sportovní sjezdy řek a peřejí do stupně obtížnosti WW3. Stabilní a přitom velmi pohyblivá, skvělá alternativa laminátových kánoí. Dostatečný prostor pro bagáž dovoluje vydat se na několikadenní putování po řece, nebo vložit třetí sedačku pro dítě.

Technické údaje:
Délka (cm) 400
Šířka (cm) 94
Hmotnost (kg) 25
Max. nosnost (kg) 240

Maximální počet osob 2 + 1 dítě

Určeno pro turistiku

Cena 500,-  Kč / den (v ceně zapůjčení jsou 2 pádla, 2 vesty + 1 dětská a nafouknutí člunu)

 

Další možnosti k zapůjčení

Vodácký barel 100 Kč / den.

Doprava 7 mistným Multivanem včetně zapůjčených člunů 20 Kč / km.

 

© Areál Na Vodě. Všechna práva vyhrazena.